Restaurace a Penzion Praha

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Hlavní 74, Dolní Dunajovice 69185

Nově zrekonstruovaná budova Restaurace a penzion Praha leží ve středu obce Dolní Dunajovice. Penzion poskytuje pohodlné ubytování v jedno, dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích, z nichž jeden je bezbariérový. K dispozici je také sál s 90 místy vhodný pro pořádání větších oslav, svateb, konferencí, seminářů či předváděcích akcí. V objektu nechybí úschovna kol. V parných dnech určitě uvítáte posezení na letní zahrádce s možností grilování. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Restaurace a Penzion Praha On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Restaurace a Penzion Praha Pokoje

K pohodlnému ubytování je připraveno 11 pokojů, které jsou rozděleny na jednolůžkové, dvojlůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pokoj bezbariérový se 4 lůžky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Restaurace a Penzion Praha Gastronomie

Restaurace nabízí posezení v příjemném prostředí s krbem. Pochutnat si můžete na jídlech z výběru klasické české a mezinárodní kuchyně, které jsou podávány výběrem z jídelního lístku. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase. Restauraci je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce. Milovníkům dobrého piva nabízí příjemné posezení pivnice.

Restaurace a Penzion Praha Recepce

Čas příjezdu: od 12:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Restaurace a Penzion Praha Dostupnost

Dobrá dopravní obslužnost je zajišťována především autobusovou linkou Brno - Mikulov, po silnici dálničního typu. Jízda trvá jen asi 25 minut.

Restaurace a Penzion Praha Okolí

Obec Dolní Dunajovice leží 40 km od města Brna, v údolí, které lemuje dominanta jižní Moravy - Pálava a hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají rozsáhlé vinohrady a vinné sklípky. Poblíž Dolních Dunajovic je známé historické město Mikulov, kde se nachází i hraniční přechod do Rakouska. Těšit se můžete i na významný Lednicko-Valtický areál s nádhernými zámky a krásnou přírodou. Možnosti koupání skýtají nedaleké Novomlýnské nádrže.

Restaurace a Penzion Praha

Hlavní 74, Dolní Dunajovice
Zobrazit celou mapu